Odpylacze filtracyjne

Odpylacze z serii EKO-FILTR typu ODP

Odpylacze z serii EKO-FILTR typ ODP to wielofunkcyjne urządzenia o modułowej konstrukcji. W zależności od zastosowanej konfiguracji, odpylacz można stosować dla małych, średnich i dużych instalacji odpylających w niemal każdym rodzaju przetwórstwa.

Odpylacze z serii EKO-FILTR typu JET

Odpylacze serii EKO-FILTR typ JET, znajdują zastosowanie w niemal każdej gałęzi przemysłu, w której istnieje problem z zanieczyszczonym powietrzem. Czy to obróbka drewna, produkcja mebli czy przetwórstwo tworzyw sztucznych, odpylacze JET, z powodzeniem sprawdzają się w małych, średnich jak i dużych instalacjach odpylających.

Odpylacze typu ODP-MINI

Odpylacze typu ODP Mini to doskonałe rozwiązanie dla małych zakładów, które chcą zadbać o dobre warunki pracy urządzeń obróbczych. Podobnie jak ich większe odpowiedniki – Eko-Filtr ODP i JET, mogą współpracować z jedną lub kilkoma maszynami jednoczenie. Kompaktowa budowa odpylacza, pozwala umiejscowić go nawet w bardzo nietypowych lokalizacjach.

Wielofunkcyjny filtr typu ODM-P

Decydując się na instalację odpylającą, niezwykle istotny jest odpowiedni dobór filtra do rodzaju odpylanego materiału. Odpylacz patronowy typu ODM-P jest przeznaczony do odpylania dymów spawalniczych i bardzo drobnych pyłów powstających w trakcie obróbki następujących materiałów: cementu, metali, kredy czy tworzyw sztucznych. Filtr jest wyposażony w plisowane wkłady filtracyjne (patrony) wykonanymi z najwyższej jakości tkanin filtracyjnych.

Wielofunkcyjny filtr typu ODM-K

Odpylacze ODM w wersji z kasetami (ODM-K) znajdują zastosowanie w dziedzinie odpylania bardzo drobnych pyłów powstających podczas przetwórstwa następujących materiałów: cement, metal i drewno (szlifowanie), kreda czy tworzywa sztuczne. Odpylacz typu ODM-K jest wyposażony we wkłady filtracyjne nazywane kasetami, które produkowane są z wysokiej jakości tkanin filtracyjnych.