Centralne odpylacze workowe

Odpylacz typu ODP

Odpylacze z serii EKO-FILTR typ ODP to wielofunkcyjne urządzenia o modułowej konstrukcji. W zależności od zastosowanej konfiguracji, m. in. sposobu oczyszczania worków filtracyjnych oraz opróżniania, odpylacz można stosować dla małych, średnich i dużych instalacji odpylających w niemal każdym rodzaju przetwórstwa.

Dowiedz się więcej

Odpylacz typu JET

Odpylacze serii EKO-FILTR typ JET, znajdują zastosowanie w niemal każdej gałęzi przemysłu, w której istnieje problem z zanieczyszczonym powietrzem. Czy to obróbka drewna, produkcja mebli czy przetwórstwo tworzyw sztucznych, odpylacze JET, dzięki swej modułowej konstrukcji, z powodzeniem sprawdzają się w małych, średnich jak i dużych instalacjach odpylających.

Dowiedz się więcej

Wielofunkcyjne odpylacze ODM

Wielofunkcyjny odpylacz ODM-P

Decydując się na instalację odpylającą, niezwykle istotny jest odpowiedni dobór filtra do rodzaju odpylanego materiału. Odpylacz patronowy typu ODM-P jest przeznaczony do odpylania bardzo drobnych pyłów powstających w trakcie obróbki następujących materiałów: cementu, metalu i drewna (szlifowanie), kredy czy tworzyw sztucznych. Filtr jest wyposażony we wkłady filtracyjne nazywane patronami wykonanymi z najwyższej jakości tkanin filtracyjnych.

Dowiedz się więcej

Wielofunkcyjny odpylacz ODM-K

Odpylacze ODM w wersji z kasetami (ODM-K) znajdują zastosowanie w dziedzinie odpylania bardzo drobnych pyłów powstających podczas przetwórstwa następujących materiałów: cement, metal i drewno (szlifowanie), kreda czy tworzywa sztuczne. Odpylacz typu ODM-K jest wyposażony we wkłady filtracyjne nazywane kasetami, które produkowane są z wysokiej jakości tkanin filtracyjnych.

Dowiedz się więcej

Odpylacze stacjonarne