Ściany lakiernicze

Ściany lakiernicze służą do wychwytywania oparów i mgły pochodzącej z farb, lakierów czy kleju podczas ich nakładania. Są wykorzystywane w zakładach, w których wykonuje się prace lakiernicze. Zabezpieczają one zdrowie pracowników oraz wpływają na efektywność pracy w warsztacie czy przy linii produkcyjnej.

Każda ściana lakiernicza wyposażona jest w tłumik, a wentylatory są urządzeniami iskrobezpiecznymi. Nasze ściany lakiernicze są nie tylko funkcjonalne, ale również estetycznie wyglądają dzięki dbałości o wizualne szczegóły w trakcie ich produkcji.

Wydajność przy oszczędności energii i kosztów

Produkujemy niezwykle wydajne ściany lakiernicze o standaryzowanych wymiarach, jak również pod indywidualne zamówienie. Oferujemy także usługi montażu i doradztwa technicznego w celu odpowiedniego doboru urządzenia i jego parametrów. Ściany lakiernicze wykonujemy z blachy ocynkowanej, dzięki czemu służą naszym klientom przez długie lata.

  • W ścianach lakierniczych naszej produkcji stosujemy podwójną filtrację – wstępną i zasadniczą – dzięki czemu skuteczność oczyszczania jest bardzo wysoka. System podwójnej filtracji może osiągać nawet do 98 % skuteczności. Dostarczamy je wraz z wentylatorem odciągowym oraz następującymi materiałami filtracyjnymi pozwalającymi na uzyskiwanie przez nie wysokiej wydajności:
  • filtrem kartonowym Andreae Eco brown – ze skutecznością filtracji 98 %
  • filtrem włóknina poliestrowa Eco Blue – ze skutecznością filtracji 88 %

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące ścian lakierniczych bądź innych produktów z naszej oferty, to zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Chętnie przedstawimy szczegóły i ułatwimy wybór rozwiązania odpowiedniego do potrzeb Państwa zakładu.