Redlery – przenośniki łańcuchowe dla różnych branż przemysłu

Oferowane przez nas przenośniki łańcuchowe, zwane także od nazwiska ich wynalazcy redlerami, służą do transportu materiałów sypkich pochodzenia drzewnego ale nie tylko. Transportuje się nimi między innymi trociny, pelet ale także granulaty, trociny z obróbki tworzyw sztucznych czy inne sypkie materiały w procesie recyklingu.

Redlery – przenośniki łańcuchowe na zamówienie

Przenośniki łańcuchowe (redlery) projektujemy i wykonujemy na indywidualne potrzeby klienta po uprzednim zebraniu wszystkich niezbędnych danych, pobraniu wymiarów na miejscu instalacji oraz ustaleniu wszystkich szczegółów z Klientem. Także każdy z wykonanych przez nas przenośników jest „szyty na miarę”.

Nasze usługi mają charakter kompleksowy, dlatego oferujemy również montaż urządzenia u klienta. W naszej ofercie znajdują się też przenośniki ślimakowe służące do wyładowywania odpadów z instalacji odpylającej na zewnątrz lub przetransportowania odpadów do innego miejsca składowania, na przykład do kotłowni, na auto albo do kontenera.

Dlaczego warto kupić nasze redlery?

Projektowane przez nas przenośniki łańcuchowe mają wiele zalet, wśród których można wymienić:

  • bardzo wysoką wydajność uzyskiwaną dzięki doborowi parametrów i prędkości liniowej pozwalającej na transportowanie produktów sypkich z odpowiednią szybkością;
  • szerokie zastosowanie – możliwość dostosowania sprzętu do wymagań zakładów przemysłowych z wielu branż,
  • wytrzymałość i niską awaryjność – dotyczy to zarówno samego urządzenia, jak i poszczególnych części; stanowi to gwarancję tego, że sprzęt będzie używany przez lata.

Mają Państwo więcej pytań związanych z parametrami i funkcjami redlerów? Zapraszamy do skontaktowania się z nami.