x

Wiedza, doświadczenie, renoma i jakość

Kilka słów o naszej fabryce urządzeń

Filtrowent rozpoczął swoją działalność w 2007 roku, lecz doświadczenie naszego zespołu w dziedzinie odpylania przemysłowego sięga końca lat dziewięćdziesiątych. Przez dziesięć lat działaliśmy w Nowym Tomyślu, realizując kolejne wyzwania i zdobywając nowe doświadczenia. Tamten bardzo owocny czas pozwolił nam poszerzyć świadczony wachlarz usług oraz wzbogacić oferowany asortyment o kolejne instalacje odpylające oraz urządzenia wspierające. Ciągły i intensywny rozwój firmy pozwolił w 2016 roku rozpocząć budowę obiektu biurowego i produkcyjno-magazynowego

Jesienią 2017 roku przenieśliśmy swoją siedzibę do nowego zakładu mieszczącego się w Borui Nowej. Aktualnie, dzięki nowo powstałej hali produkcyjnej wyposażonej w nowoczesne maszyny i linie produkcyjne, możemy jeszcze bardziej rozwijać ofertę o nowe urządzenia oraz doskonalić nasze projekty. W większości przypadków dostosowywane są do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Nasza praca jest doceniana przez niezależne międzynarodowe i krajowe gremia oraz podmioty gospodarcze. Jesteśmy członkiem PIGPD Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego i autoryzowanym przedstawicielem francuskiej firmy STIF – uznanego producenta systemów ochronnych ATEX.

Stawiamy na dobre relacje

W swojej pracy kierujemy się nie tylko profesjonalizmem i wysoką jakością pracy, ale również, a może przede wszystkim stawiamy na dobre relacje z naszymi klientami. Profesjonalizm i partnerstwo w biznesie to nieocenione narzędzia w budowaniu długofalowych relacji z klientami. Nasze dotychczasowe realizacje, które opierają się na tych filarach, owocują nawiązywaniem trwałych relacji z naszymi klientami, co potwierdzają liczne referencje od naszych partnerów.

Nasza misja

Tworzenie zoptymalizowanych rozwiązań odpylających, dbając przy tym o środowisko naturalne oraz bezpieczeństwo pracy.

Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji oraz montażu instalacji odpylania, systemów filtracji powietrza oraz transportu materiałów sypkich.

Poznaj nas bliżej

Nasza fabryka czystego powietrza od środka.

Referencje

Refernecje Filtrowent

Przeglądaj referencje jako plik PDF.