x

Wiedza, doświadczenie i jakość

Kilka słów o naszej fabryce urządzeń

Filtrowent rozpoczął swoją działalność w 2007 roku, lecz doświadczenie naszego zespołu w dziedzinie odpylania przemysłowego sięga końca lat `90. Firma przez 10 lat działała w Nowym Tomyślu, realizując swoje kolejne wyzwania, zdobywała nowe doświadczenia i poszerzała świadczony wachlarz usług oraz wzbogacała oferowany asortyment. Ciągły i intensywny rozwój firmy pozwolił w 2016 roku rozpocząć budowę obiektu biurowego i produkcyjno-magazynowego zlokalizowanego w zachodniej Wielkopolsce.

Jesienią 2017 roku firma przeniosła swoją siedzibę do nowego zakładu mieszczącego się w Borui Nowej. Aktualnie dzięki nowo powstałej fabryce, którą wyposażono w nowoczesne maszyny i linie produkcyjne, firma jest w stanie oferować jeszcze szerszy zakres usług oraz dalej rozwijać gamę produktów, które w dużej mierze dostosowywane są do indywidualnych potrzeb obsługiwanych przez nią klientów.

Stawiamy na dobre relacje

W swojej pracy kierujemy się nie tylko profesjonalizmem i wysoką jakością pracy, ale również, a może przede wszystkim stawiamy na dobre relacje z naszymi klientami. Profesjonalizm i partnerstwo w biznesie to nieocenione narzędzia w budowaniu długofalowych relacji z klientami. Nasze dotychczasowe realizacje, które opierają się na tych filarach, owocują nawiązywaniem trwałych relacji z naszymi klientami, co potwierdzają liczne referencje od naszych partnerów.

Nasza misja

Tworzenie zoptymalizowanych rozwiązań odpylających, dbając przy tym o środowisko naturalne oraz bezpieczeństwo pracy.

Poznaj nas bliżej

Nasza fabryka czystego powietrza od środka.

Referencje

Refernecje Filtrowent

Przeglądaj referencje jako plik PDF.