Automatyka – sterowanie

Przeprowadzane na co dzień usługi serwisowe pokazały nam jak ważna jest jakość wykonania szaf sterowniczych i zasilających, dlatego też, rozdzielnice niskonapięciowe naszej produkcji wykonywane są według najwyższych standardów jakościowych, przy wykorzystaniu wysokiej jakości przewodów i podzespołów.
Nie chodzi jednak tylko o to aby użyć wysokiej jakości podzespołów, ale także o to, aby umiejętnie je rozplanować i odpowiednio oznaczyć. Spójność systemu oznaczeń w całym procesie pozwala na redukcję czasu w trakcie prac okablowania, rozruchu instalacji oraz jej eksploatacji. Produkcję oraz montaż szaf zasilająco-sterowniczych wykonujemy według własnej dokumentacji, która każdorazowo jest tworzona do indywidualnych potrzeb klienta.

Montaż szafy zasilająco – sterującej /Filtrowent/

Stosujemy komponenty firm takich jak Rittal, Schneider Electric, ABB, Siemens, Wago.

Do podłączenia napędów oraz pozostałych elementów instalacji odpylania odpowiedzialnych za kontrolę i bezpieczeństwo stosujemy kable zasilające i sterownicze firm takich jak HELUKABEL oraz TKD.

Posiadana wiedza i doświadczenie pozwalają na wykonawstwo również w oparciu o dedykowane urządzenia, w zależności od wymagań klienta.

Od lat współpracujemy z hurtowniami w całej Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne ceny i najwyższą jakość.

Na nasze produkty wystawiamy deklaracje zgodności CE.