Łapacze iskier

W naszej bogatej ofercie dostępne są profesjonalne łapacze iskier, które znajdują zastosowanie w układach wydechowych. Mowa tutaj przede wszystkim o maszynach i urządzeniach pracujących w środowisku zagrożonym pożarem. Proponowane przez nas łapacze iskier gwarantują nie tylko bezpieczeństwo użytkowania instalacji i systemów odciągowych, ale również istotnie wpływają na ich komfort i sprawność działania.

Łapacze iskier wyposażone są w specjalne kanały zatrzymujące i gaszące iskry, co zapobiega ich przedostawaniu się do dalszego układu bądź instalacji. Mając na uwadze istotę funkcji, jaką pełnią łapacze iskier, do produkcji wykorzystujemy materiały i komponenty najwyższej jakości.

Spark Trap – separator iskier na miarę Twoich potrzeb

Spark Trap to niezawodny separator iskier, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów i zaawansowanych systemów odciągowych. To urządzenie, które ma za zadanie chronić medium filtracyjne przed zapłonem – w efekcie wpływając na wydłużenie jego żywotności.

Wśród pozostałych korzyści, jakie przyniesie Państwu montaż separatora Spark Trap, wyróżniamy:

• obniżenie kosztów eksploatacji systemów odciągowo-filtracyjnych dzięki wydłużonej żywotności filtrów;
• możliwość integracji z większością systemów odciągowych;
• uniknięcie ogromnych strat, jakie spowodowałby ewentualny pożar.

Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy przekonani, że montaż łapacza iskier to nie tylko ważne działanie prewencyjne, ale przede wszystkim ochrona życia i zdrowia pracowników oraz całego procesu produkcyjnego.