Przemysłowe systemy odpylające dla Twojego biznesu – Filtrowent z Wielkopolski

Produkcja przemysłowych systemów odpylania

Czyste powietrze odgrywa istotną rolę nie tylko w naszym codziennym życiu – jest ważne również dla Firma Filtrowent wychodzi naprzeciw potrzebom zakładów produkcyjnych, warsztatów i innych przedsiębiorstw, oferując szeroki wybór przemysłowych systemów odpylających – wydajnych i skutecznych rozwiązań w odpylaniu powietrza. Czyste powietrze odgrywa bowiem istotną rolę nie tylko w naszym codziennym życiu – jest ważne również w wielu branżach przemysłu.

Nasze odpylacze przemysłowe pozwalają na skutecznie pozbycie się z powietrza trocin, wiórów, szkodliwych pyłów różnego pochodzenia, pyłów spawalniczych, oparów lakierniczych itp.

Od ponad 20 lat sukcesywnie zwiększamy nasze doświadczenie w dziedzinie produkcji przemysłowych systemów odpylania oraz urządzeń wspierających ich prace, na przykład do transportowania odpadów. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

Oferujemy również cały szereg innych urządzeń i akcesoriów niezbędnych do skonstruowania funkcjonalnej instalacji odpylającej, skrojonej specjalnie na potrzeby Państwa działalności. U nas kupicie Państwo między innymi systemy załadowcze dla kontenerów, które zapewniają bezpyłowy załadunek materiałów sypkich.

W naszej ofercie znajduje się także wiele innych rozwiązań dla przemysłu, takich jak systemy rozładowcze nazywane redlerami, stoły przemysłowe robocze, szafy zasilająco-sterownicze czy automatycznie sterowane pokrywy do kontenerów. Zdecydowaną większość oferowanych towarów stanowią urządzenia naszej produkcji, ale sprzedajemy też produkty innych uznanych marek, z którymi współpracujemy.

Ponadto oferujemy usługi przeglądów i serwisu wykonanych przez nas systemów, specjalistyczne badania wydajności, a także doradztwo i nadzór techniczny.

Przemysłowe systemy odpylania dla wielu branż

Oferowane przez nas przemysłowe systemy odpylania i filtry odpylające są z powodzeniem wykorzystywane w wielu branżach. Przygotowaliśmy wiele rozwiązań dla branży spawalniczej i drzewnej – odciągi spawalnicze, wyciągi do trocin i pyłów itd. Z naszych usług korzysta też przemysł chemiczny, spożywczy, ciężki i firmy produkujące tworzywa sztuczne.

Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo

Jesteśmy firmą z długim stażem na rynku, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak czystość powietrza wpływa na efektywność produkcji. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by dostarczać Państwu produkty, które nie tylko pozytywnie wpływają na poziom bezpieczeństwa pracowników oraz urządzeń produkcyjnych, ale również na środowisko naturalne. Bardzo ważne jest dla nas budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami – dzięki profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu, zdobyliśmy zaufanie takich marek jak STEICO, PORTA, FORTE, FAKRO, PFLEIDERER, ELITA oraz wielu innych.