Przemysłowe systemy odpylające dla Państwa biznesu – Filtrowent z Wielkopolski

Produkcja przemysłowych systemów odpylania

Firma Filtrowent wychodzi naprzeciw potrzebom zakładów produkcyjnych, warsztatów i innych przedsiębiorstw, zarówno dużych jak i niewielkich, oferując szeroki wybór przemysłowych systemów odpylających – wydajnych i skutecznych rozwiązań w odpylaniu powietrza.

Nasze odpylacze przemysłowe pozwalają skutecznie oczyścić powietrze z trocin, wiórów, szkodliwych pyłów różnego pochodzenia, pyłów spawalniczych, oparów lakierniczych i tym podobnych zanieczyszczeń.

Od ponad 20 lat sukcesywnie zwiększamy nasze doświadczenie w projektowaniu i produkcji przemysłowych systemów odpylania oraz urządzeń wspierających ich prace, na przykład do transportowania oraz składowania odpadów. Dostarczamy gotowe instalacje „pod klucz” i kompleksową usługę od projektu po montaż, jak również pojedyncze urządzenia czy elementy. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

Oferujemy również cały szereg dodatkowych urządzeń i akcesoriów niezbędnych do skonstruowania funkcjonalnej instalacji odpylającej, skrojonej specjalnie na potrzeby Państwa działalności. W naszej ofercie znajdą Państwo również rozwiązania przydatne w gospodarowaniu materiałów sypkich jak np.: systemy załadowcze do kontenerów, automatycznie sterowane pokrywy do kontenerów zapewniające bezpyłowy załadunek materiałów sypkich, przenośniki łańcuchowe zwane redlerami.

Zdecydowaną większość oferowanych towarów stanowią urządzenia naszej produkcji, ale sprzedajemy też produkty innych uznanych marek, z którymi współpracujemy.

Ponadto oferujemy usługi przeglądów i serwisu wykonanych przez nas systemów, specjalistyczne badania wydajności, a także doradztwo i nadzór techniczny.

Przemysłowe systemy odpylania dla wielu branż

Oferowane przez nas przemysłowe systemy odpylania i filtry odpylające są z powodzeniem wykorzystywane w różnych branżach. Przygotowaliśmy wiele rozwiązań zarówno dla branży spawalniczej i obróbki metali (np. odciągi spawalnicze), jak i branży drzewnej (np. odciąg trocin). Z naszych usług korzystają firmy z przemysłu papierniczego, gospodarki odpadami, tworzyw sztucznych, jak również producenci karmy i pasz dla zwierząt.

Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo

Jesteśmy firmą z długim stażem na rynku, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak czystość powietrza wpływa na efektywność produkcji. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by dostarczać Państwu produkty, które nie tylko pozytywnie wpływają na poziom bezpieczeństwa pracowników oraz urządzeń produkcyjnych, ale również na środowisko naturalne. Bardzo ważne jest dla nas budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami – dzięki profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu, zdobyliśmy zaufanie takich marek jak STEICO, PORTA, FORTE, FAKRO, PFLEIDERER, ELITA oraz wielu innych.