Instalacje odpylające dla Twojego biznesu – Filtrowent z Wielkopolski

Produkcja przemysłowych systemów odpylania

Czyste powietrze odgrywa istotną rolę nie tylko w naszym codziennym życiu – jest ważne również dla wielu branż przemysłu. Firma Filtrowent wychodzi naprzeciw potrzebom zakładów produkcyjnych, warsztatów i innych przedsiębiorstw, oferując szeroki wybór instalacji odpylających – wydajnych i skutecznych rozwiązań w odpylaniu powietrza.

Od ponad 20 lat sukcesywnie zwiększamy nasze doświadczenie w dziedzinie produkcji przemysłowych systemów odpylania. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

Oraz cały szereg innych urządzeń i akcesoriów niezbędnych do skonstruowania funkcjonalnej instalacji odpylającej, skrojonej specjalnie na potrzeby Państwa działalności. Ponadto oferujemy usługi przeglądów i serwisu wykonanych przez nas systemów, specjalistyczne badania wydajności, a także doradztwo i nadzór techniczny.

Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo

Jesteśmy firmą z długim stażem na rynku, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak czystość powietrza wpływa na efektywność produkcji. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by dostarczać Państwu produkty, które nie tylko pozytywnie wpływają na poziom bezpieczeństwa pracowników oraz urządzeń produkcyjnych, ale również na środowisko naturalne. Bardzo ważne jest dla nas budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami – dzięki profesjonalnemu podejściu i zaangażowaniu, zdobyliśmy zaufanie takich marek jak STEICO, PORTA, FORTE, FAKRO, PFLEIDERER, ELITA oraz wielu innych.