Koronawirus

Udostępnij

Szanowni Państwo,

począwszy od pierwszego dnia, kiedy na terenie naszego kraju pojawił się pierwszy potwierdzony przypadek zakażenia wirusem COVID-19, w związku z prowadzoną przez nas działalnością gospodarczą, natychmiast podjęliśmy dodatkowe kroki i środki zapobiegawcze, w celu poszerzenia działań związanych z ochroną własnego jak i Państwa zdrowia.


– Forma uścisku dłoni na znak przywitania i pożegnania, jak i również stosowana w innych sytuacjach obyczajowych i biznesowych, została zawieszona na czas bliżej nam nieokreślony (do odwołania).
– Spotkania wewnątrz firmy, jak i poza nią, zostały skrócone na tak krótki okres jak to tylko jest możliwe, z dbałością o to, aby przestrzegać zasady zachowania minimalnej odległości jednego metra.
– Zarówno pracownicy firmy jak i odwiedzający ją goście, przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań służbowych, moją obowiązek przeprowadzenia dezynfekcji rąk, poprzez ich dokładne umycie i/lub zdezynfekowanie odpowiednim środkiem dezynfekującym, który jest stale dostępny przy wejściu do firmy.
– Wprowadzono całkowity zakaz przyjmowania oraz wydawania materiałów i towarów, który wcześniej odbywał się również wewnątrz hali produkcyjno-magazynowej. Wszelkie czynności związane z tymi działaniami zostały maksymalnie skrócone czasowo i odbywają się na zewnątrz budynku przy bramach magazynowych.
– W przypadku prac wykonywanych na placach budowy u naszych Klientów, nasi pracownicy mogą korzystać z dostępnych narzędzi ochronnych i sterylizacji oraz środków dezynfekujących jako nieograniczony środek.
– Wprowadzono wzmożoną dbałość na terenie zakładu poprzez zwiększenie częstotliwości oczyszczania i przemywania odpowiednimi środkami dezynfekcyjnymi części i miejsc, które są bezpośrednio przez nas wszystkich dotykane, tj. klamki, antaby, poręcze, itp.
– Zastał wdrożony dodatkowy i łatwiejszy, zdalny dostęp z naszym biurem sprzedażowym, technicznym i projektowym, poprzez uruchomienie bezpośredniego, szybkiego łącza, umieszczonego na naszej stronie internetowej, w postaci bezpośredniego kontaktu telefonicznego i czatu, w celu zalecanego zminimalizowania bezpośredniego kontaktu. W ten sposób również w bardzo szybki i dokładny sposób chcemy i potrafimy Państwu pomóc, odpowiedzieć na pytania, przedstawić wstępnie naszą ofertę.

Jesteśmy również cały czas dostępni pod naszymi bezpośrednimi numerami telefonów jak i również naszymi e-m@ilami. Zachęcamy do takich kontaktów.

Życzymy wszystkim zdrowia, dbajmy o siebie nawzajem i oczywiście o nasze środowisko.

Dziękujemy i zapraszamy do dalszej współpracy!